مجله بدرودیها - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

آموزش خوشنویس و طراحی امضا
تکنولوژی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ی ماست و تقریبا روزی نیست که از این امکان بی بهره باشیم . هر روز در حال سرو کله زدن با نمایشگر های دیجیتال و تایپ کردن صحبت هامون هستیم. دیگر از نامه ای با خودکار و قلم خبری نیست بلکه تایپ می کنیم و به جای پست، ایمیل می کنیم. ولی نمیتوانیم از حس خوب نوشتن روی کاغذ به این زودی ها گذر کنیم. هنوز هم بعضی چیزا رو روی کاغذ می آوریم و اکثر اوقات انتهای بعضی از اوراق را امضا کنیم.

علاوه بر نوشتن، هنر زیبا نویسی و بخصوص خوشنویسی تقریباً در تمام فرهنگ‌ ها به چشم می‌خورد اما در فرهنگ سرزمین ما بسیار مورد توجه قرار دارد. وقتی از خوشنویسی صحبت میکنیم در واقع از برقراری تعادلی میان تمامی اجزاء و عناصر تشکیل دهنده زبان که به گونه ای زیبا بر روی کاغذ پیاده شده اند سخن می گوییم.

حتی اگر گاهی هم بنویسیم و امضاء کنیم باز هم از تاثیر خوشنویسی در زندگی مان نمیتوانیم بگذریم. اگر فرای تایپ کردن نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود با خط تحریری داشته باشید مطمئناً با خود میگویید "ای کاش من هم مثل فُلان شخص خطی خوش و تاثیر گذار داشتم ..." اگر موقعیت بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

بجز خط خوش، داشتن یک امضاء خوب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضا با ساختاری زیبا و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی  جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت شرکت در کلاس های آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین 1397 | 10:41 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات

  • paper
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات